Haber Ekonomi
06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44

Haberler > LPG Başlıkları

AYGAZ´ın web sitesi yeni yüzü ve dinamik yapısıyla yayında

Güncelleme :07.07.2017

 Türkiye´nin lider LPG markası Aygaz´ın yeni web sitesi, www.aygaz.com.tr web adresinde yayına girdi. Dinamik yapısıyla ziyaretçilerinin her türlü bilgiye en kolay şekilde erişmesine imkân tanıyan yeni web sitesi, Aygaz´ın paydaşlarıyla olan etkileşimini güçlendirmeyi hedefliyor.

Türkiye´nin lider LPG markası Aygaz, "kullanıcı dostu" olarak öne çıkan yeni sitesi www.aygaz.com.tr ile Aygaz'ı ve Aygaz´ın tüm ürünlerini yenilikçi interaktif bileşenler, video ve infografik detay sayfalarla bir araya getiriyor.

 Tasarımı, alt yapısında kullanılan yeni web teknolojileri ve dinamik yapısıyla daha okunur ve daha kolay kullanım sağlayan web sitesi, ziyaretçilere Aygaz dünyasıyla ilgili her türlü bilgiye kolayca ulaşma imkânı tanıyor. Yenilenen www.aygaz.com.tr Aygaz´ın kurumsal bilgileriyle birlikte tüpgaz, otogaz, dökmegaz ürünlerinden diğer faaliyet alanları ve yatırımcı ilişkilerine kadar zengin ve güncel içerikler bulunduruyor.

www.aygaz.com.tr yenilenen yüzüyle referans olmaya devam edecek

Web sitesinde, Aygaz´ın çatısı altında bulunan 6 ayrı iş kolunun yanı sıra kurumsal ve yatırımcı ilişkileri bölümlerinin her birinin kendine özel menü sistemi yer alıyor. Özellikle, son teknoloji mobil cihazlarda üstün bir kullanıcı deneyimi yaşatmak üzere geliştirilen yeni site, yenilikçi yapısıyla da dikkat çekiyor.

Facebook, Twitter, Linkedin, ve Instagram gibi sosyal ağlarla ilişkilendirilen ve mobil cihazlarla uyumlu hale gelen site, 300'ü aşkın sayfası ile tüm bilgileri anlaşılır, kolay ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine aktarıyor.

Bu haber 2075 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Arkas Petrol 2017’de yüzde 37 büyüdü... 20.02.2018
Tekser Akaryakıt İst. Org. A.Ş. BP 2017 SEÇ-G Gelişim Ödülünü aldı ... 20.02.2018
Akaryakıt Dışı Gelirler Alanının Amiral Firması Olan Kronos Energy Üretim ve AR-GE Yatırımlarına Devam Ediyor... 20.02.2018
Tekser Pano imalatında TAM GAZ!... 20.02.2018
Mercedes-Benz 50. Yıl Etkinliği Mercury Awards’tan Altın ödül kazandı ... 20.02.2018

 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.