Haber Ekonomi
06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44

Haberler > Ekipman Başlıkları

Tora’nın profesyonel tank temizliği Alpet’i yine memnun etti

Güncelleme :25.07.2017

Tora, Alpet istasyonlarında bulunan akaryakıt tankları için gerçekleştirdiği periyodik bakım ile tanklarda çürümeye yol açabilecek, zehirli gaz çıkabilecek ve tehlike arz eden tortuların imha edilmelerini sağlamaktadır.
 

Akaryakıt sektörünün öncü kuruluşu Alpet, Kuzey Kıbrıs geneline yayılmış istasyon ağı genelinde periyodik olarak tank temizliği gerçekleştirmektedir. Tora, Alpet istasyonlarında bulunan akaryakıt tankları için gerçekleştirdiği  periyodik bakım ile tanklarda çürümeye yol açabilecek, zehirli gaz çıkabilecek ve tehlike arz eden tortuların imha edilmelerini sağlamaktadır.


Tora Bakım Müdürü, Yıldırım Durmuş, akaryakıt tanklarında kirliliklerin meydana gelebileceğini, bu yüzden akaryakıt istasyonlarında ekibiyle düzenli olarak akaryakıt tank temizliği gerçekleştirdiklerini belirtmiştir. Tank kirliliğin sebebi gece ve gündüz sıcaklık farklılıklarından ve tankın içindeki yakıtların kimyasal tepkilerinden kaynaklanabilmektedir, müşteriye kirli yakıtın gitmesini engellemek için tankların düzenli olarak bakımdan geçmeleri şarttır.  Tank temizliği sayesinde akaryakıt tankının ömrü artmakta, araç ve pompa arızaların önüne geçilmekte, otomasyon sistemleri ve tanklardan yakıtı pompaya taşıyan motorun zarar görmesi engellenmektedir.
Kuzey Kıbrıs Göçmenköy’de, Alpet - Autosat Petrol istasyonunda, Tora tarafından gerçekleştirilen akaryakıt tank temizliği sonrası Mehmet Fatih Toprak, Alpet Kıbrıs Müdürü her konuda bayilerinin yanında olduğunu belirterek, Tora’nın senede 2 kere Alpet istasyonlarında tank temizliği gerçekleştirildiğini söylemiştir. Benzin istasyonunun ortaklarından Niyazi Harmandağlı ise “Kaliteli yakıt çok önemli” diyerek tank temizliği konusunda Tora ve Alpet’in çok dikkatli davrandığını, bu durumdan da müşterilerin çok memnun kaldıklarını belirtmiştir. “Tank temizliğini yapmaya, kaliteli ve emniyetli ürün satmaya devam edeceğiz” diyerek cümlesini sonlandıran Niyazi Harmandağlı, Tora’nın bu işte ne kadar özenli ve dikkatli çalıştığını, Tora bakım ekibinin tank temizliği sırasında ve sonrasında kusursuz bir iş başardığını vurgulamıştır.


Tank temizliği gerçekleştirildikten sonra ayrılan tortuları özel bir şekilde muhafaza edilerek, doğaya karıştırmadan tankerlerle götürüp imha edilmektedir. Doğaya zarar vermeden, yapılan tank temizliği ile Alpet istasyonları temiz ve tehlikeden arındırılmış bir şekilde bırakılmaktadır. Tora’nın verdiği bu hizmet son derece dikkatli ve kaliteli malzemelerle yapılmakta, herhangi bir hataya ya da soruna yol açabilecek tüm unsurları minimum seviyede tutmakta, tank bakımı risksiz bir şekilde tamamlanmaktadır. Akaryakıt tank temizliği yakıt kalitesindeki istikrarın korunmasında ve tankların periyodik olarak gerekli bakımlardan geçmelerinde büyük önem taşımaktadır.
Tam donanımlı ve profesyonel Tora ekibi tarafından gerçekleştirilen periyodik akaryakıt tank temizliğinde tüm güvenlik önlemleri alınarak işlemler titizlikle tamamlanmaktadır.


 

 

Bu haber 2277 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Kadoil müşteri dostu istasyon ağına yeni bayileri ile gücüne güç katıyor... 21.09.2017
Smart Energy Pazarlama Grup Müdürü Fatih Serdar Çelik oldu... 21.09.2017
Kadoil spora verdiği güçlü desteğe devam ediyor ... 21.09.2017
PO İstasyonlarında Tekser & Lightmaster imzası... 21.09.2017
Kadoil’den 30 Ağustos Büyük Zafer Sürüşü’ne Destek ... 21.09.2017
Petrolde referandum etkisi devam ediyor... 21.09.2017
Renault Trucks, Ege’de Gücünü Artırıyor... 21.09.2017
Lukoil, Türkiye yatırımını Miller Holding ile büyüttü... 21.09.2017
Mepsan , Stawiz Plus İle Müşterilerine Yepyeni Bir Teknoloji Sunuyor!... 21.09.2017
Zorlu çalışanları ‘Saadet Hanım’ı İstanbul’da sahneledi!... 21.09.2017
Gulf İstasyonlarında Mepsan Rüzgarı Esmeye Devam Ediyor!... 21.09.2017
Tekser'in Endüstriyel alanlardaki çalışmalarına bir yenisi daha eklendi... 21.09.2017

 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.