Haber Ekonomi
06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44

Haberler > Ekipman Başlıkları

Asis, 7. Uluslararası Büyük Ankara Festivalinde dikkatleri üzerine çekti!

Güncelleme :10.08.2017

7. Büyük Ankara Festivaline Makina İkmal Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı standında katılan Asis’in robot test platformu ile demosunun sergilediği Cyber TTS Taşıt Tanıma Sistemleri oldukça dikkat çekti.
 

29 Temmuz-6 Ağustos tarihleri arasında Ankara’da düzenlenen 7. Büyük Ankara Festivaline Makina İkmal Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı standında katıldık.


8 günde 500 bin kişinin ziyaret ettiği, üst düzey belediye mensuplarının ve halkın yoğun ilgi gösterdiği festivalde robot test platformumuz ile demosunu sergilediğimiz Cyber TTS Taşıt Tanıma Sistemleri oldukça dikkat çekti.


Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek Cyber TTS taşıt tanıma Sistemlerine özel ilgi göstererek Asis Ankara Kamu Satış Temsilcisi Kortak Kaltakkıran’dan ROBOT ve teknolojimiz hakkında detaylı bilgi aldı. Cyber TTS ürünlerimiz robot kol ile pompacı simulasyonu yapılarak onbinlerce kez fuar sürecinde başarısı gözlemlendi.


 Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçekİn yanı sıra Ankara Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Asım Balcı, EGO Genel Müdür Yardımcısı Mahmut Emiroğlu, EGO Satınalma Daire Başkanı Eyüp Başat, Makina İkmal Daire Başkanı İsmail Yeşilyurt ve Akaryakıt Dağıtım Şube Müdürü İdris Tezcan, Ayaş Belediye Başkanı Bülent Taşan, ASKİ Genel Müdür Yardımcısı Remzi Yılmaz, Milli Savunma Bakanlığı Askeri Fabrikalar Genel Müdür Yardımcısı Yakup Evirgen de Cyber TTS Taşıt Tanıma Sistemleri hakkında bilgi aldılar.

UHF Teknolojisi İle Kablosuz Taşıt Tanıma Sistemi: Cyber® TTS


 Cyber® TTS; ultra yüksek frekans (UHF) teknolojisi ile üretilmiş araç kimlik birimlerinde esneklik ve teknolojik güvenlik sağlıyor. Tabancada okuma problemlerini ve ortam sorunlarını yok ediyor. Ekonomik ve hızlı montaj ile proje yaygınlığını destekliyor ve kablosuz odometre ile “KM” ve “GPS” verilerinin doğru ve online  izlenmesini sağlıyor.


Cyber® TTS, hemen hemen tüm tabanca markalarına ve kılıflarına uygun tasarlanmış olup tüm tabancalarda kusursuz mekanik tasarımı ile her türlü tabancaya ve tabanca yuvasına uyum sağlamaktadır. Ürünün en önemli özelliklerinden biri gelişmiş, yenilikçi enerji yönetim sistemidir. Bu sayede enerji kaynağı pilleri yıllarca servise ihtiyaç duymadan çalışır. Kablosuz odometre ile online çalışarak km bilgilerini, çalışma saatini ve GPS bilgilerini satış anında online alır ve otomasyon sistemine gönderir.

 

 

Bu haber 2070 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Turcas Petrol’ün 2017 Mali Yılına İlişkin Genel Kurul Toplantısı yapıldı ... 21.06.2018
Mercedes-Benz Türk’ten Ağır Nakliye Sektörü’ne 12 Adetlik Arocs Çift Çeker Çekici Teslimatı... 21.06.2018
Afrika Enerji Forumu’nda Aksa Jeneratör Rüzgarı... 21.06.2018
Adana’nın ihracat birincisi TEMSA... 21.06.2018
Shell&Turcas İzmir’de Kadın Çalışanlarla Güçleniyor... 21.06.2018

 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.