Haber Ekonomi
06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44

Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Kadoil büyümeye tüm hızıyla devam ediyor

Güncelleme :14.08.2017

İstasyon yatırımlarına hız kesmeden devam eden Kadoil, Şanlıurfa’da açılışını gerçekleştirdiği yeni bayisi Beşer Petrol’ ile bayi sayısını bölgede 46, Şanlıurfa’da ise 16 ya yükseltti.  
 

Kadoil’in ülke genelinde yaptığı yatırımlar hız kesmeden devam ediyor. Kadoil, bu başarısını Şanlıurfa’da açılışını gerçekleştirdiği yeni bayisi Beşer Petrol’ ile sürdürüyor.


Kadoil Beşer Petrol ile bayi sayısını bölgede 46, Şanlıurfa’da ise 16 ya yükseltti.

 
Kadooğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tarkan Kadooğlu’nun katıldığı açılış törenine Ceylanpınar Kaymakamı Ahmet Karatepe, Viranşehir İlçesi Yazı İşleri Müdürü Haşim Yıldız, Viranşehir Devlet Hastanesi Başhekimi İlhan Erkan, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfı Müdürü Mehmet Özbilek’in yanı sıra, sivil toplum kuruluşları başkanları ve bölge muhtarları ile çok sayıda vatandaş katıldı.


CEYLANPINAR KAYMAKAMI AHMET KARTEPE “ TEMENNİMİZ İSTİHDAMIN DEVAMI”


Açılış töreninde bir konuşma yapan Ceylanpınar Kaymakamı ve Viranşehir Kaymakam Vekili Ahmet Karatepe: ilçemizde istihdam adına atılan adımlarda yatırımcı ve işletmecilerin yanında olmak bizleri çok mutlu ediyor.  Temenimiz her sektörde istihdamın devamlılığının sağlanmasıdır. Şanlıurfa ekonomisine katkı sağlayacak bu istasyonu bizlere kazandırdığı için İbrahim Direk’e ayrıca teşekkür ederim dedi.


KADOOĞLU HOLDİNG YÖNETİM KURULU BAŞKANI TARKAN KADOOĞLU “AİLEMİZİN YENİ ÜYELERİ İLE GÜÇLENİYORUZ”


Kadoil Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tarkan Kadooğlu ise “Bu güzel günde açlışını gerçekleştirdiğimiz, ailemizin yeni üyesi  Beşer Petrol’e aramıza hoş geldin diyor, işletmemize bol ve helal kazançlar diliyorum. İstasyonumuz hayırlı, uğurlu olsun” dedi.


Beşer Petrol yetkilisi ve iş adamı İbrahim Direk; 
Viranşehir'de açılan her yeni iş yerinin ekonomiye katkı sağladığını ve ilçede istihdamı artırdığını ifade ederek, istasyon açılışında kendilerini yalnız bırakmayan başta İlçe Kaymakamı Ahmet Karatepe ve Kadooğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tarkan Kadooğlu olmak üzere  tüm katılımcılara teşekkür etti.

 
Teşekkür konuşmalarından sonra açılış kurdelesi davetlilerle hep beraber kesildi. İstasyonda gün boyu açılışa özel kampanyalar düzenlendi ve gelen konuklara ikramlarda bulunuldu.

Bu haber 694 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
EPDK'dan 11 akaryakıt şirketine 4,5 milyon lira ceza... 20.09.2017
TPAO’nun Yeni Genel Müdürü Melih Han Bilgin oldu ... 20.09.2017
Shell “Sihirli Anlar”ı bu kez öğrenciler için gerçekleştiriyor... 20.09.2017
HES ihalesine en yüksek teklifi Koç Holding verdi... 20.09.2017
Güneş Enerjili Araçlar, Bridgestone Desteğiyle Avustralya Kıtasını Kuzeyden Güneye Kat Edecek... 20.09.2017
İkinci el otomobilde büyük devrim... 20.09.2017

 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.