Haber Ekonomi
06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44

Haberler > Ekipman Başlıkları

Aytemiz ‘Motorcu Dostu OHT İstasyonları Mepsan Güvencesinde!

Güncelleme :18.08.2017

Aytemiz,  OHT istasyonlarında Mepsan marka Smartline Serisi yakıt dispenserleri, Industex serisi hava kompresörü, hava su saati ve Cashex yazarkasaları ile hizmet verecek.

 

Akaryakıt sektöründe, hizmet konusunda fark yaratan yepyeni bir çalışmaya imza atan Aytemiz,  OHT istasyonlarında Mepsan marka Smartline Serisi yakıt dispenserleri, Industex serisi hava kompresörü, hava su saati ve Cashex yazarkasaları ile hizmet verecek.


Motosiklet kullanıcılarının trafikteki algısını yükseltmek, sürücülerin emniyetlerine katkıda bulunmak ve hayatlarını kolaylaştırmak hedefiyle geliştirilen projede, Motorcu Dostu OHT Aytemiz istasyonlarının tercihi Mepsan’dan yana oldu.


Motorcu dostu istasyonlarda  tercih edilen Smartline Serisi dispenserler en donanımlı güvenlik paketi , üstün fonksiyonel özellikleri, ileri teknolojisi ve çarpıcı dış tasarımı ile vazgeçilmez özelliklere sahip.


Mepsan, Smartline dispenserlerin yanı sıra endüstriyel ürün serisi Industex içinde yer alan hava su saati ve hava kompresör ile komple istasyon çözümleri sunuyor.


Motosiklet kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmayı hedefleyen Motorcu Dostu İstasyon projesinin, motosiklet kullanıcılarının desteği ile Türkiye geneline yayılarak büyümesi hedefleniyor.

 

Bu haber 1967 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Turcas Petrol’ün 2017 Mali Yılına İlişkin Genel Kurul Toplantısı yapıldı ... 21.06.2018
Mercedes-Benz Türk’ten Ağır Nakliye Sektörü’ne 12 Adetlik Arocs Çift Çeker Çekici Teslimatı... 21.06.2018
Afrika Enerji Forumu’nda Aksa Jeneratör Rüzgarı... 21.06.2018
Adana’nın ihracat birincisi TEMSA... 21.06.2018
Shell&Turcas İzmir’de Kadın Çalışanlarla Güçleniyor... 21.06.2018

 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.