Haber Ekonomi
06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44

Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Basın Mensuplarına Opet’te Yakıt Puan Kampanyası

Güncelleme :23.08.2017

BYEGM, basın mensuplarının çalışma hayatlarını ve günlük yaşamlarını kolaylaştırmak amacı ile başlattığı çalışmalar kapsamında OPET Petrolcülük A.Ş. (OPET) ile protokol imzalandı.

 

T.C. Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğünün (BYEGM), basın mensuplarının çalışma hayatlarını ve günlük yaşamlarını kolaylaştırmak amacı ile başlattığı çalışmalar kapsamında Türkiye’nin en büyük akaryakıt dağıtım şirketlerinden olan OPET Petrolcülük A.Ş. (OPET) ile protokol imzalandı.


Kampanya kapsamında, basın kartı sahibi basın mensupları  15 Ağustos 2018 tarihine kadar Opet istasyonlarında aylık 1.000 TL’ye kadar yapacakları benzin ve motorin alışverişlerinde, standart baz puan dahil toplam %4 (yüzde dört) yakıt puan kazanacaklardır. Basın kartı sahibi basın mensuplarının; kampanyadan faydalanabilmek için http://opet.com.tr/basin-kart-kampanyasi-basvuru-formu sitesindeki Kişisel Verilerin Korunması Mevzuatına uygun olarak hazırlanan formda bulunan Basın Kartı numarası, ad, soyad, doğum tarihi, cep telefonu ve plaka bilgilerini girmeleri gerekmektedir. Formu doldurduktan sonra kısa mesaj ile kimliğini doğrulayan basın mensupları kampanyadan faydalanabileceklerdir. Kampanya kapsamında kazanılan yakıt puanlar, kampanyaya dâhil Opet istasyonlarında akaryakıt (benzin ve motorin) alımlarında kullanabileceklerdir.

Kampanya Katılım Koşulları
 
•    15 Ağustos 2018 tarihine kadar Basın Kartı sahipleri Opet istasyonlarında aylık 1.000 TL’ye kadar yapacakları benzin ve motorin alışverişlerinde, standart baz puan dahil toplam %4 (yüzde dört) yakıt puan kazanacaklardır.
•    Basın kartı sahipleri; kampanyadan faydalanabilmek için http://opet.com.tr/basin-kart-kampanyasi-basvuru-formu sitesindeki Kişisel Verilerin Korunması Mevzuatına uygun olarak hazırlanan formda bulunan Basın Kartı numarası, ad, soyad, doğum tarihi, cep telefonu ve plaka bilgilerini girmeleri gerekmektedir.
•    Form doldurmayan ya da formu hatalı dolduran basın kartı sahipleri kampanyadan faydalanamayacaktır.
•    Formu dolduran tüketicilerin cep telefonlarına doğrulama için kısa mesaj gönderilecektir. Müşteri bu kodu girerek doğrulama yaptığında başarılı şekilde kampanyaya kaydedilecektir.
•    Formu doldurup kampanyaya katılan müşteriler,  kampanyaya dahil Opet istasyonlarında bulunan market görevlisine, ödeme yapmadan önce cep telefonu numarasını bildirerek, Opet micro sitesindeki formda kayıt sırasında belirtmiş oldukları plaka ile alışveriş yapmaları durumunda kampanya puanlarını kazanabileceklerdir.
•    Kampanya kapsamında yüklenen yakıt puanların son kullanma tarihi 15 Ağustos 2018’dir.
•    Kampanyadan kazanılan yakıt puanlar, Opet istasyonlarında market görevlisine cep telefonu numarası söylenerek cepten tanıma uygulaması üzerinden harcanabilecektir. Puanların harcanabilmesi için puan yüklenen cep telefonunun Paro sisteminde aktivasyonunun yapılmış olması gerekmektedir.
•    Aynı cep telefonunun ve basın kart numarasının bir kereden fazla katılım hakkı bulunmamaktadır.
•    Kampanyadan kazanılan yakıt puanlar sadece akaryakıt (benzin ve motorin) alımlarında kullanılabilecektir.  Söz konusu puanlar, otogaz alımlarında geçerli değildir.
•    Veri Paylaşım İzni vermeyen basın kartı sahipleri, verileri işlenemeyeceği için kampanyadan yararlanamayacaklardır.
•    Basın kartı sahibi basın mensupları, formdaki iletişim izni alanlarını doldurmaları durumunda OPET tarafından reklam içeren bildirimler/duyurular yapılmasını kabul etmiş sayılırlar.
•    Kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.
•    Kampanya sınırlı sayıdadır.
•    OPET, yakıt puan oranını, BYEGM ile mutabakata vararak, değiştirebilir veya uygulamayı sonlandırabilir.
•    Opet ve BYEGM kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 
      Kampanyaya katılım gösterenler yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılırlar.
 

 

Bu haber 583 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Kadoil müşteri dostu istasyon ağına yeni bayileri ile gücüne güç katıyor... 21.09.2017
Smart Energy Pazarlama Grup Müdürü Fatih Serdar Çelik oldu... 21.09.2017
Kadoil spora verdiği güçlü desteğe devam ediyor ... 21.09.2017
PO İstasyonlarında Tekser & Lightmaster imzası... 21.09.2017
Kadoil’den 30 Ağustos Büyük Zafer Sürüşü’ne Destek ... 21.09.2017
Petrolde referandum etkisi devam ediyor... 21.09.2017
Renault Trucks, Ege’de Gücünü Artırıyor... 21.09.2017
Lukoil, Türkiye yatırımını Miller Holding ile büyüttü... 21.09.2017
Mepsan , Stawiz Plus İle Müşterilerine Yepyeni Bir Teknoloji Sunuyor!... 21.09.2017
Zorlu çalışanları ‘Saadet Hanım’ı İstanbul’da sahneledi!... 21.09.2017
Gulf İstasyonlarında Mepsan Rüzgarı Esmeye Devam Ediyor!... 21.09.2017
Tekser'in Endüstriyel alanlardaki çalışmalarına bir yenisi daha eklendi... 21.09.2017

 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.