Haber Ekonomi
06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44

Haberler > Ekipman Başlıkları

Monticola Sosyal Sorumluluk Projesi İle Asis Antalya’da Umut Dağıttı!

Güncelleme :28.11.2017

Asis Otomasyon, Monticola sosyal sorumluluk projesi kapsamında Antalya Karabük İlköğretim Okulu öğrencilerine okul malzemesi ve kitap yardımlarında bulundu.
 

Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Karabük Köyünde bulunan 48 öğrencili Karabük İlköğretim Okulu öğrencilerine yardım götüren Asis Otomasyon çalışanları öğrencilere götürdükleri yardımları dağıtarak onlarla keyifli vakit geçirdiler.


Asis Otomasyon’un geliştirdiği sosyal sorumluluk projesi Monticola’ya bu okulda bir destek de Keyveni yemek firmasından geldi. Minik öğrencilere yapılan yardımların yanı sıra onlara Keyveni’nin sponsorluğunda içleri doldurulmuş beslenme çantası da dağıtıldı.
 

Yapılan yardımlar Karabük İlköğretim Okulu’nun Müdürü Serdar Keskin ve diğer öğretmeler tarafından memnuniyetle karşılandı. Monticola proje ekibi, Öğretmenler günü sebebi ile Karabük İlkokulu Öğretmenlerinin öğretmenler gününü de kutladı.


Latince dağda yaşayanlar anlamına gelen “Monticola” projesi ile dağ köylerinde yaşayan ve eğitim zorluğu çeken çocuklarımıza destek olmak amaçlanıyor.  Sosyal sorumluluk projelerine her zaman çok önem veren Asis Otomasyon ileriki dönemlerde de sürdürülebilir sosyal sorumluluk projeleri ile bu alanda sektörde öncü olma geleneğini devam ettirmeyi planlamaktadır.


 

Bu haber 1460 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Türkiye Petrolleri Pazarlama Direktörlüğü Görevine Aysun Şabanlı Getirildi... 19.04.2018
Mercedes-Benz yıldızlı 414 adet yeni kamyon ve çekici daha Aksaray’dan yollara çıktı ... 19.04.2018
Hüner ve HNR Lojistik’in Tek Tercihi Scania ... 19.04.2018
Opet Trafik Dedektifleri 5. Yol Kullanıcıları Eğitici Eğitimi... 19.04.2018
YASED Başkanı Ahmet Erdem erken seçim kararını değerlendirdi... 19.04.2018

 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.