Haber Ekonomi
06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44

Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Kadoil Çalışanlarına Sağlık Taraması

Güncelleme :14.12.2017

Çalışanların sağlığının önemi açısından başlatılan Sağlık Rehberi Projesi kapsamında Kadoil çalışanları yıl boyunca belli dönemlerde sağlık taramasından geçirilmekte.
 

Sağlık Rehberi Projesi kapsamında Kadoil, çalışanlarını yıl boyunca belli dönemlerde sağlık taraması hizmeti sunmaya devam ediyor.  Çalışan sağlığının önemi açısından başlatılan Sağlık Rehberi Projesi kapsamında Dent Aydın Diş Hastanesi işbirliği ile Kadoil çalışanlarına ağız ve diş sağlığı taraması yapıldı.

Kadoil İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve genel merkez binasında gerçekleşen ağız ve diş sağlığı taramasına katılmak isteyen çalışanlar muayene oldu. Diş sağlığı taramasına çalışanlar yoğun ilgi gösterdi.

Kadoil Sağlık Rehberi Projesi kapsamında çalışanlara birçok dalda yıl boyunca ücretsiz sağlık taramaları gerçekleştiriliyor, sağlık kuruluşları tarafından sağlık seminerleri düzenleniyor.

Birçok dalda sağlık taramaları yapılıyor

Kadoil Sağlık Rehberi Projesi kapsamında gerçekleştirilen ağız ve diş sağlığı taraması ile ilgili Kadoil İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: ‘’Biliyoruz ki mutlu ve kurumuna bağlı çalışanların olduğu şirketler her zaman daha başarılı oluyor. Performansta yarattığı artış çalışan bağlılığının bir numaralı kazancı olarak görülüyor. Bu bağlamda farkındalık sağlayarak, çalışma yaşamamızda çalışan sağlığı önemli bir yer teşkil ediyor ve bundan dolayı Kadoil Sağlık Rehberi Projesi’ni hayata geçirdik. Doğru beslenme, kalp Sağlığı, uyku bozuklukları gibi birçok dal, adım adım rehberimizde başlık olarak yerini almıştır. Ergonomi bilinçlendirme yayınlarımızın dışında, sağlık kuruluşlarının desteğini alarak seminerler planlamaktayız. Aralık ayı Kadoil Sağlık Rehberi takvimimizde ağız ve diş sağlığı etkinliğimiz yer almaktaydı. Keyifli anlar yaşayarak, ağız ve diş sağlığı taraması kapsamında diş sağlığımız ile ilgili sorunlarımızı paylaşmış olduk. Dent Aydın Diş Hastanesi sağlık ekibine değerli destekleri için çok teşekkür ederiz.’’

Bu haber 551 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Kamudan enerji ve madencilik sektörlerine 8.5 milyar TL kaynak... 20.01.2018
2018’de günlük küresel petrol talebi 100 milyon varil olması bekleniyor... 20.01.2018
Mepsan, Kadoil’in çözüm ortağı olmaya devam ediyor!... 18.01.2018
Mercedes-Benz Türk, yenilediği Tourismo otobüsleri ile pazara iddialı bir giriş yapıyor... 18.01.2018
TürkAkım doğalgaz alım terminalinin inşaatına başlandı... 17.01.2018
Aygaz, Online Satış Dönemini Başlattı... 17.01.2018
Ulusal Stok Yükümlülüğü ile ilgili PÜİS açıklama yaptı... 17.01.2018
YASED Ankara´da 4 Bakanlık ile `Uluslararası Yatırımcılarla İstişare Toplantısı... 17.01.2018
EPDK limitleri düşürdü, hane halkına iki faturaya yakın tasarruf geldi!... 17.01.2018
Zorlu Holding'den çocuklara özel yaratıcı yazarlık eğitimi... 17.01.2018
Fillo Lojistik’e Yeni Genel Müdür... 17.01.2018

 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.