Haber Ekonomi
06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44

Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Kadoil’ den Adana ve Gaziantep’te Kadomatik Zirvesi

Güncelleme :15.12.2017

 Türkiye akaryakıt sektöründe istikrarlı büyümesini sürdüren Kadoil, taşıt tanıma sistemlerinde en son teknolojiyi kullanarak geliştirdiği Kadomatik’i bayilerinin hizmetine sunmak amacıyla Adana ve Gaziantep’te kapsamlı toplantılar gerçekleştirdi. 

Kadoil’in tüm yurt genelinde başlattığı ‘’Kadomatik Bayi Bilgilendirme’’ toplantılarının ilk ayağı Adana ve Gaziantep’te gerçekleştirildi.  ‘’Kadomatik Bayi Bilgilendirme’’ toplantılarına Kadoil bölge bayilerinin yanı sıra bölge müdürleri, teknoloji ve otomasyon ekibi ile saha temsilcileri katıldı. 

Kadomatik zamandan tasarruf sağlıyor

Kadomatik hakkında genel bilgilendirilmenin yapıldığı toplantılarda Teknoloji ve Otomasyon Müdürü Hasan Ali Kendir, bayilere Kadomatik’in avantaj ve özelliklerinin yanı sıra sistemin nasıl işlediğine dair bilgiler verdi. Kendir; ‘’Kadomatik birçok yönüyle zamandan tasarruf sağlarken hızlı yakıt alma, ödeme ve fatura kolaylığı başta olmak üzere birçok özelliği ile bayi ve müşterilerimize önemli ayrıcalıklar sunuyor’’ dedi. 

Bayi katılımlarının yüksek olduğu buluşmada Kadomatik’in maksimum tasarruf, maksimum kontrol ve maksimum kolaylık sağladığını vurgulayan Kadoil Adana Bölge Müdürü Tahsin Üzülmez, şirketin başarılarını, vizyon ve hedeflerini bayileri ile paylaşarak, akaryakıt sektöründe hızlı değişiklikleri öngörüp teknolojik yatırımlara verdikleri önemi her geçen gün arttıracaklarını ifade etti. 

Kadoil, teknolojik ve inovatif ürün ve hizmet sunuyor

Kadoil Gaziantep Bölge Müdürü Murat Alkan ise ‘’Bayilerimizin ticaretine katkı sağlamak amacıyla karlarını yükseltmek, masraflarını azaltmak ve satışlarını arttırmak için kaliteli, teknolojik ve inovatif ürün ve hizmetler sunuyoruz. Kadomatik ile bayi ve müşterilerimize birçok açıdan avantaj sağlıyoruz. Bayilerimiz için güvenilir bir iş ortağı olmak ve birlikte müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak amacıyla sürekli çalışıyoruz” dedi. 

Toplantıların son bulmasıyla tüm ekip Adana ve Gaziantep’te bulunan istasyonları ziyaret etme imkânı buldu. 

Kadomatik; şirket araçlarının Kadoil istasyonlarından, kullanıcıların araçlarından inmeden, nakit ya da kredi kartı ile ödeme zorunluluğu olmadan yakıt almalarına imkân sağlayan son sistem ve teknoloji ile geliştirilmiş bir sistemdir. 

 

Bu haber 873 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Mepsan, Kalite ve Güvenlik Sertifikalarına Yenilerini Eklemeye Devam Ediyor…... 20.07.2018
BP Shop’lardan futbol topu alan herkese sürpriz hediyeler kazanma şansı!... 20.07.2018
Hacıoğulları Beton güvenli akaryakit ikmal sistemlerinde Turpak Kalitesi ile yoluna devam ediyor ... 20.07.2018
Çoban Tur|Boltaş’a 40 adet Mercedes-Benz Actros teslim edildi ... 20.07.2018
Akaryakıt fiyatlarında gerçekleşen artış, araç sahiplerine 15 milyar TL’lik ek maliyet yarattı ... 20.07.2018
49 ülkede tüm marka araçlar için geçerli ATP sertifika testlerini Tırsan yapacak... 20.07.2018
TOTAL ile çocuklar tarihi yerinde öğreniyor, Antik Kent Smyrna geleceğe ışık tutuyor ... 20.07.2018

 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.