Haber Ekonomi
06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44

Haberler > Elektrik Başlıkları

CK Boğaziçi Elektrik enerjisi ile her alanda ‘güven’ veriyor

Güncelleme :27.12.2017

CK Boğaziçi Elektrik, tüketicilerine sunduğu sigorta paketi hediyelerine yenilerini ekledi. 31 Aralık 2017’ye kadar aylık elektrik faturası 82 TL ve üzeri, 1 Ocak 2018’den sonra ise aylık elektrik faturası 68 TL ve üzerinde olan serbest tüketicilere, ‘Enerjimle Ev Aletlerim Güvende’, ‘Enerjimle Kazalarda Güvendeyim’ sigorta paketleri hediye ediliyor. Sigortanın yanı sıra elektrik faturalarında belirli oranlarda indirim de söz konusu.

 

Tüketicilerin ihtiyaçlarına göre yeni çözümler üreten Türkiye’nin en büyük perakende elektrik şirketi CK Boğaziçi Elektrik, serbest tüketicilere sunduğu sigorta desteğinin kapsamını genişletti. CK Boğaziçi Elektrik’in serbest tüketicilere yönelik düzenlediği ‘Enerjimle Evim Güvende’, ‘Enerjimle İşyerim Güvende’ kampanyalarına ‘Enerjimle Kazalarda Güvendeyim’ ve ‘Enerjimle Ev Aletlerim Güvende’ sigorta paketleri de eklendi. CK Boğaziçi Elektrik’in Güneş Sigorta ile yaptığı işbirliği sonucunda 2017 için aylık elektrik faturası 82 TL ve üzeri, 2018 için ise 68 TL ve üzerinde olan aboneler; iki yıllık serbest tüketici sözleşmesine imza atmaları halinde söz konusu kampanyalardan birinden yararlanabiliyor.

YILLIK TÜKETİMİ 10 000 KWH ÜZERİNDE OLANLARA İNDİRİM DE VAR
CK Boğaziçi Elektrik, ‘Enerjimle Kazalarda Güvendeyim’ paketiyle serbest elektrik tüketicilerine veya sevdiklerine yıllık 5 veya 10 bin TL limitlerle Güneş Sigorta ferdi kaza sigortası sunuyor. Tüm mesken ve ticarethane abonelerinin faydalanabildiği kampanyada son 12 aylık elektrik tüketimi 10 bin kWh’ın yani yaklaşık 350 TL aylık faturanın üzerinde olan tüketiciler 24 ay süre ile yüzde 2 indirim de kazanıyor.

CK Boğaziçi Elektrik’in Güneş Sigorta işbirliğiyle sunduğu diğer sigorta hizmeti ‘Enerjimle Ev Aletlerim Güvende’ paketinde ise yıllık 3 bin TL’ye varan limitlerle ev aletleri sigortası yine ücretsiz olarak veriliyor. Serbest tüketici niteliğine sahip olan tüm mesken abonelerini kapsayan kampanyada bir önceki yıla ait tüketimi 10 bin kWh ve üzeri olanlar aktif enerji bedeli üzerinden indirim fırsatı yakalıyor. Her iki kampanyadan da yararlanabilmek için 444 6 255 Çağrı Merkezini aramak ya da en yakın CK Müşteri Hizmet Merkezi veya CK Müşteri İşlem Merkezine başvuruda bulunmak yeterli oluyor.

HAYATLARININ HER ANINDA YANINDAYIZ

Lider şirket olma misyonu ile tüketicilere özel projeler hazırladıklarını dile getiren CK Boğaziçi Elektrik Genel Müdürü Halit Bakal, “Sigorta sektörünün önde gelen şirketlerinden olan Güneş Sigorta ile yaptığımız işbirliği çerçevesinde önce abonelerimizin ev ve işyerlerine ücretsiz sigorta paketi sunduk. Ardından ikinci bir adımı daha atarak dileyen abonemize ferdi kaza sigortası, dileyene ise ev aletleri sigortası paketi hediye ediyoruz. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da müşterilerimizin hayatlarının her anında yanında olmaya devam edeceğiz” diyerek bundan sonraki dönemde de tüketicilere farklı kampanyalarla yeni fırsatlar sunacaklarının altını çizdi.

Bu haber 1342 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Ekol Cinsiyet Eşitliğine Duyarlı Bir İş Yeri Modeli Geliştirdi: EKOLITY... 23.10.2018
Mobil Delvac, Hafif Ticari Araç Kullanıcılarıyla Buluştu!... 23.10.2018
Renault Grubu 2018 Üçüncü Çeyrekte 11,5 Milyar Avro - Ciro Gerçekleştirdi ... 23.10.2018
Aygaz, Standardizasyon Zirvesi’nde Standardizasyona Katkı Ve Katılım Ödülünün Sahibi Oldu... 23.10.2018
Enerji Sektörünün Mihenk Taşı; “ICCI” 2019, 28 – 30 Mayıs tarihlerinde 25.Kez Sektörün Nabzını Tutacak!... 23.10.2018

 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.