Haber Ekonomi
06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44

Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Kadoil, bayileriyle büyüyor

Güncelleme :02.03.2018

İstikrarlı büyümesini sürdüren Kadoil, tüm yurt geneline yayılmış bayileri ile müşteri odaklı hizmet anlayışından ödün vermeden tüketicilerin yanında olmaya devam ediyor.
 

Bayi ağına her geçen gün yenilerini katan Kadoil, akaryakıt sektöründe yüzde yüz yerli sermaye yapısıyla yurdun dört bir köşesinde tüketicilerin yol üstünde daima bulacağı merkezi ve stratejik lokasyonlarda konumlandırdığı istasyonları ile ayrıcalıklı hizmet sunuyor.


Büyük illerde, şehir merkezlerindeki istasyonları ile tüketiciye daima yakın olmayı hedefleyen Kadoil, bayileri ile büyüyor. Ankara Etimesgut’ta MR Petrol, Sivas Ulaş’da Yılpet Petrol, Mardin Nusaybin’de Efsa Petrol ve Mardin Savur’da Fatih Petrol ile birlikteliğini sürdürmeye devam eden Kadoil,  bayilerine gösterdiği yakın ilgi, onlarla kurmuş olduğu karşılıklı güvene dayalı güçlü ticaret yapısı ile bayileri arasında bir kez daha tercih edilen bir marka oldu.


MR Petrol, Yılpet Petrol, Efsa Petrol ve Fatih Petrol yetkililerinin Kadoil ile birlikte yola çıkmalarının nedenleri arasında; karşılıklı güven yanı sıra Kadoil’in yakın ilgisi, bayilerine sağladıkları avantajlar, yenilikçi proje ve çalışmaları, tesis yatırımları, sektördeki konumu ve marka imajı yer alıyor.


Kadoil, 500’ü aşan bayi sayısıyla sektördeki büyükler arasında yerini sağlamlaştırırken her geçen gün güçlenen dağıtım ağı, kaliteli ürünleri ve sektörde fark yaratacak hizmetleri sayesinde, akaryakıt ve lpg otogaz dağıtım sektöründe en çok tercih edilen markalardan biri olma yolunda güçlü adımlarla yol katediyor.


 

 

Bu haber 1144 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
OMSAN’a Atlas Lojistik Ödülleri’nden ödül... 16.11.2018
Kadoil’den Ege Bölgesine Bir Yeni İstasyon Daha... 15.11.2018
Türkiye enerji derecelendirme listesinde 6 sıra yükseldi... 15.11.2018
ZF 2018 Yılını Frost & Sullivan’ın Takdim Ettiği “En İyi Avrupa Otomotiv Satış Sonrası Şirketi” Ödülüyle Taçlandırdı ... 15.11.2018
Pegasus´tan Ankara-Paris hattı... 15.11.2018
Monticola Urfa’da Minik Yüreklere Mutluluk Dağıtmaya Devam Ediyor!... 15.11.2018
Mobil 1 Center Servisleri Üçüncü Kez Buluştu!... 15.11.2018

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.