Haber Ekonomi
06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44

Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Kadoil, bayileriyle büyüyor

Güncelleme :02.03.2018

İstikrarlı büyümesini sürdüren Kadoil, tüm yurt geneline yayılmış bayileri ile müşteri odaklı hizmet anlayışından ödün vermeden tüketicilerin yanında olmaya devam ediyor.
 

Bayi ağına her geçen gün yenilerini katan Kadoil, akaryakıt sektöründe yüzde yüz yerli sermaye yapısıyla yurdun dört bir köşesinde tüketicilerin yol üstünde daima bulacağı merkezi ve stratejik lokasyonlarda konumlandırdığı istasyonları ile ayrıcalıklı hizmet sunuyor.


Büyük illerde, şehir merkezlerindeki istasyonları ile tüketiciye daima yakın olmayı hedefleyen Kadoil, bayileri ile büyüyor. Ankara Etimesgut’ta MR Petrol, Sivas Ulaş’da Yılpet Petrol, Mardin Nusaybin’de Efsa Petrol ve Mardin Savur’da Fatih Petrol ile birlikteliğini sürdürmeye devam eden Kadoil,  bayilerine gösterdiği yakın ilgi, onlarla kurmuş olduğu karşılıklı güvene dayalı güçlü ticaret yapısı ile bayileri arasında bir kez daha tercih edilen bir marka oldu.


MR Petrol, Yılpet Petrol, Efsa Petrol ve Fatih Petrol yetkililerinin Kadoil ile birlikte yola çıkmalarının nedenleri arasında; karşılıklı güven yanı sıra Kadoil’in yakın ilgisi, bayilerine sağladıkları avantajlar, yenilikçi proje ve çalışmaları, tesis yatırımları, sektördeki konumu ve marka imajı yer alıyor.


Kadoil, 500’ü aşan bayi sayısıyla sektördeki büyükler arasında yerini sağlamlaştırırken her geçen gün güçlenen dağıtım ağı, kaliteli ürünleri ve sektörde fark yaratacak hizmetleri sayesinde, akaryakıt ve lpg otogaz dağıtım sektöründe en çok tercih edilen markalardan biri olma yolunda güçlü adımlarla yol katediyor.


 

 

Bu haber 1237 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Enerjisa Enerji ve Başkent EDAŞ’ AA (tur) kredi notu ve durağan görünümü teyit edildi... 21.01.2019
Palandöken, “Enflasyonla mücadelemiz devam ederken benzin ve motorin fiyatlarına zam yapmak en son çare olmalı” ... 20.01.2019
Mercedes-Benz Ege Kupası 2019’un şampiyonu Türkiye oldu ... 20.01.2019
DAF Trucks Türkiye, son 3 yıldır pazar stratejisini geliştiriyor... 18.01.2019
PÜİS’ten lisans başvuruları konusunda bayilere önemli duyuru... 18.01.2019
Zorlu´nun güneşi ekosistemiyle yükselecek... 18.01.2019
Mercedes-Benz Türk 2018 yılını da liderlikle taçlandırdı... 18.01.2019

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.