Haber Ekonomi
06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44

Haberler > Elektrik Başlıkları

Bilkentliler Zorlu Holding´te Mülakat Teknikleri Eğitimi Aldı

Güncelleme :08.03.2018

Ülkenin geleceği gençleri her platformda desteklemeye devam eden Zorlu Holding, Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümü son sınıf öğrencilerini ve bölüm mezunlarını, Levent 199´daki Genel Merkez binasında ağırladı. Zorlu Holding´te mülakat teknikleri eğitimi alan öğrenciler ayrıca, Zorlu Holding Yönetim Kurulu Üyesi Emre Zorlu ile bir araya gelerek, kariyer hikayesini dinleme fırsatı yakaladı.

Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezuniyet aşamasındaki son sınıf öğrencileri ve bölüm mezunları, Zorlu Holding´in İstanbul, Levent 199´daki merkezinde buluştu. Zorlu Holding İnsan Kaynakları Direktörlüğü´nün ev sahipliğini yaptığı etkinliğe, Bilkent Üniversitesi mezunu Zorlu Holding çalışanları ve Zorlu Holding Yönetim Kurulu Üyesi Emre Zorlu da katıldı.

 

Düzenlenen etkinlik çerçevesinde duygu ve düşüncelerini dile getiren Zorlu Holding Yönetim Kurulu Üyesi Emre Zorlu kariyer hikayesini de öğrencilerle paylaştı. Emre Zorlu, "Bilkent Endüstri Mühendisliği bölümü mezunları ve öğrencilerini Zorlu Holding´de ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Kısa bir süre sonra iş hayatına katılacak genç arkadaşlarımızın; kendi alanından mezunlarla buluşması ve fikir alışverişinde bulunmasının çok etkili olduğuna inanıyorum. Ben de mühendislik mezunu bir yönetici olarak; arkadaşlarımızın geçtiği yollardan geçtim. Sonrasında Zorlu Holding bünyesinde farklı kademelerde çalışarak deneyim kazandım. Türkiye´nin önde gelen üniversitelerinden biri olan Bilkent Üniversitesi´nden mezun olacak arkadaşlarımızın da Zorlu Grubu başta olmak üzere Türkiye´nin önde gelen şirketlerinde başarılı işlere imza atacağına gönülden inanıyorum." dedi.

Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden 55 son sınıf öğrencisi ve aynı bölümden mezun Türkiye´nin farklı şirketlerinde önemli pozisyonlarda çalışan 50 bölüm mezunu olmak üzere 100´ü aşkın misafir ağırlandı. Etkinlikte; mezunlar, öğrenciler ve Zorlu Grubu´nda çalışan Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunları tanışma ve networking olanağı buldu. Öğrenciler ve mezunlar, Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. M. Selim Aktürk´ün eşliğinde katıldıkları etkinlikte, Zorlu Holding´i yakından tanıma fırsatı buldu.

Etkinlik çerçevesinde ayrıca, öğrenciler, Bilkent mezunu Zorlu Holding çalışanları ve farklı kurumlarda çalışan bölüm mezunlarıyla görüştü; örnek iş görüşmeleri yaparak hem önemli bir mülakat deneyimi kazandı; hem de kariyer yolculuklarının ilk adımlarında işin uzmanlarından geribildirim alma fırsatı buldu.

 

Bu haber 1672 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Aygaz Otogaz’dan 200 bin TL Değerinde Yüksek Oktanlı Yakıt Otogaz Hediye... 15.12.2018
Türkiye Petrolleri yeni sigorta hizmeti ile müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor!... 15.12.2018
Sarı Melekler”in yeni yol arkadaşı OPET ... 15.12.2018
Teksan, UL sertifikalı ürünleriyle ABD pazarındaki payını artıracak... 14.12.2018
Mercedes-Benz Unimog Şehirde Yollara Çıkıyor... 14.12.2018
Kış Lastiği kullanım oranı artıyor... 14.12.2018
Otomotivde Ege´nin dünya markası... 14.12.2018
Assan Hanil İnsan Kaynakları Direktörü Müge Dağ oldu... 14.12.2018
Karsan, Romanya’ya 17 Adet Menarinibus Citymood Teslim Etti!... 14.12.2018

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.