Haber Ekonomi
06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44

Haberler > Akaryakıt Başlıkları

CK Akdeniz Müşterileri Aytemiz Kart ile Kazanıyor

Güncelleme :14.03.2018

 Aytemiz, Aytemiz Kart kullanımını yaygınlaştırmaya devam ediyor. Bu doğrultuda CK Akdeniz Elektrik ile imzalanan anlaşma doğrultusunda CK Akdeniz Elektrik müşterileri Aytemiz istasyonlarından yapacakları yakıt alımlarında avantajlı fiyatlardan faydalanacaklar.

Kaliteli ve yenilikçi hizmetleriyle büyümeye devam eden Aytemiz, Aytemiz Kart kullanımını yaygınlaştırmaya devam ediyor. Bu kapsamda CK Akdeniz Elektrik ile imzalanan anlaşmayla, CK Akdeniz Elektrik müşterileri Aytemiz Kart ile anlaşmalı Aytemiz istasyonlarından yapacakları yakıt alımlarında avantajlı fiyatlardan faydalanacaklar. 

Aytemiz Kart sahibi olmak isteyen CK Akdeniz Elektrik’e ait Müşteri Hizmet Merkezleri’nden (şubelerinden) kartlarını teslim alabilecekler. Stoklarla sınırlı olan kampanya, CK Akdeniz Elektrik tarafından hayata geçirilen marka sadakat programı CKPLUS® kapsamında CK Akdeniz Elektrik müşterilerine özeldir.

 Kartı teslim alan CK Akdeniz Elektrik  müşterileri, 8869’a ONAY yazarak 16 haneli Aytemiz Kart numarasını, AD ve SOYADINI aralarında birer boşlık bırakarak kısa mesaj gönderip kartlarını aktive ettikten sonra Aytemiz Kart anlaşmalı Aytemiz istasyonlarından avantajlı fiyatlarla yakıt alımı yapabilecekler.

Katılım Koşulları:

Aytemiz Kart sahibi olmak isteyen CK Akdeniz Elektrik şubelerine uğrayarak kart talebinde bulunmalıdır. Aytemiz Kart sahibi olmayan CK Akdeniz Elektrik  üyeleri Aytemiz Akaryakıt avantajlarından yararlanamaz. 

Aytemiz Kart sahibi olmak için, CK Akdeniz Elektrik’in mevcut abonesi olmak yeterlidir.

Kartı teslim alan CK Akdeniz Elektrik müşterileri, 8869’a ONAY yazarak 16 haneli Aytemiz Kart numarasını, AD ve SOYADINI aralarında birer boşlık bırakarak kısa mesaj gönderip kartını aktive eder ve aynı anda indirim karta tanımlanmış olur.

“Aytemiz Kart” sahibi akaryakıt veya oto gaz alımı yapmak istediğinde anlaşmalı Aytemiz istasyonlarındaki görevliye kartını gösterir.

Anlaşmalı Aytemiz istasyonlarındaki görevli kartı pompa otomasyon  sistemine okutarak müşterinin belirlenen avantajdan yararlanmasını sağlar.

Aytemiz Kart’ını aktive eden kullanıcılar, Aytemiz’in anlaşmalı istasyonlarından yapacağı yakıt (akaryakıt veya LPG) alımlarında Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’na (EPDK) bildirdiği  fiyatlar üzerinden avantajlı yakıt alımından yararlanacaktır.  Bayilerin rekabet koşulları uyarınca kısa dönemlerde uyguladıkları fiyatların Aytemiz Kart avantajlarından daha yüksek oranda olması halinde, bayinin uyguladığı fiyat uygulanacaktır.

 • 5015 sayılı yasa uyarınca Petrol Piyasasında faaliyet gösteren  Aytemiz; Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’nun (EPDK) denetimindedir ve EPDK’nın tasarrufları dairesinde faaliyet göstermektedir.  Bu Sözleşme kapsamındaki işlerin ve faaliyetlerin EPDK veya diğer bir kamu otoritesi veya diğer merciler tarafından  kısmen veya tamamen durdurulması, engellenmesi bununla sınırlı  olmamakla beraber EPDK tarafından tavan fiyat, kar paylaşımı  uygulamaları sebebiyle programın finansal olarak  yönetilemez hale gelmesi, ve oluşabilecek diğer piyasa şartları ile firma kararları  gibi hallerde işbu Sözleşme, gizlilik hükümleri saklı kalmak kaydıyla,  hükümsüz hale gelir veya sözleşmenin (indirimin) devam etmesinin mümkün olduğuna karar vermesi halinde avantaj oranları Aytemiz tarafından değiştirilebilir.

Verilen avantajlar Türkiye genelindeki anlaşmalı istasyonların tümünde geçerlidir.

Bu haber 1295 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
OPEC ve Müttefikler Üretim Kısıntısını Mart'ta Gözden Geçirecek... 16.01.2019
Her 5 kişiden biri ucuz akaryakıt tercih ediyor!... 15.01.2019
Blokzincir enerjiyi şeffaflaştırıyor... 15.01.2019
Elektrik tüketiminde zirve 1 Mart’ta, dip nokta Ramazan Bayramı’nda görüldü ... 15.01.2019
4. LOJİ&TED Konferansı Yoğun Katılımla Gerçekleşti... 15.01.2019
Mercedes-Benz Türk’ten 25 Adetlik Actros Teslimatı ... 15.01.2019
Allison şanzıman donanımlı Iveco Stralis CNG kamyonları ile Transgourmet'in gıda taşıma operasyonları, daha çevreci... 15.01.2019

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.