Haber Ekonomi
06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44

Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Kadoil 2018 Yılında Hız Kesmiyor

Güncelleme :20.03.2018

Kadoil, 2018 yılının ilk 'Satış Gücü' toplantısını Türkiye genelinde hizmet veren 15 bölge müdürünün katılımıyla gerçekleştirdi.

Kadoil, 2018 yılının ilk 'Satış Gücü' toplantısını 24 Şubat Cumartesi günü Crowne Plaza İstanbul’da ülke genelinde hizmet veren 15 bölge müdürünün katılımla gerçekleştirdi. Gerçekleştirilen toplantıda 2018 projelerinin yanı sıra, tüketicilerine sunulacak hizmet ve yenilikler de katılımcılarla paylaşıldı.


Kadoil Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yasin Kadooğlu, Genel Müdür Yardımcıları Nergiz Kadooğlu Çifçi, Altuğ Teközgen ve Volkan Hüner’in de hazır bulunduğu toplantıya birim müdürleri, bölge müdürleri ve ilgili uzmanlar katıldı.

'Satış Gücü' toplantısında 2017 yılının analizleri göz önünde bulundurularak 2018 yılında gerçekleştirilmesi hedeflenen satış hedefi, istasyon proje ve yatırımları ile tüketici sadakati üzerinde duruldu.


Yatırım Müdürü Kerem Yaltırık’ın sunumu ile başlayan toplantı, Satış Müdürü Alper Karaeminoğulları, Teknoloji ve Otomasyon Müdürü Hasan Ali Kendir’in sunumları ve Genel Müdür Yardımcısı Altuğ Teközgen’in sunum ve genel değerlendirmeleri ile devam etti.


Yeni Yatırımlarda Hedef; İl Ve İlçe Merkezleri


İl ve ilçe merkezlerinde istasyon yatırımlarının arttırılmasına yönelik analizlerin yapıldığı toplantıda yeni stratejiler ve eylem planları üzerinde duruldu.  Bayilerle olan iletişimin daha da güçlenmesi amacıyla ikmal, sevkiyat, pazarlama iletişimi, teknoloji ve otomasyon, akaryakıt dışı satışlar konularında gerçekleştirilecek projeler hakkında bölge müdürleri, saha ve merkez ekibi bilgilendirildi.


Müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmak ve beklentileri en uygun koşullarda en hızlı şekilde karşılamak amacıyla gerçekleştiren gizli müşteri araştırmaları ve istasyon denetimleri değerlendirilirken, Kadoil’in taşıt tanıma alanında teknolojik son sistem Kadomatik ve tasarrufta yüksek performans sağlayan inovatif ürünümüz EcoMax Eurodiesel projeleri çalışanlarla paylaşıldı.  


Kadoil’in LPG Otogaz segmentinde faaliyet gösteren markası KadoGAZ’ın bayi sayısında gösterdiği başarı grafiğinin devam etmesi ve yurt genelinde bayi ağını genişletmek amacıyla hedeflerin de belirlendiği toplantı Genel Müdür Yardımcılarımızın ve Yönetim Kurulu Başakan Yardımcımızın genel değerlendirmeleri ile son buldu.

Bu haber 1212 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Blokzincir enerjiyi şeffaflaştırıyor... 15.01.2019
Elektrik tüketiminde zirve 1 Mart’ta, dip nokta Ramazan Bayramı’nda görüldü ... 15.01.2019
4. LOJİ&TED Konferansı Yoğun Katılımla Gerçekleşti... 15.01.2019
Mercedes-Benz Türk’ten 25 Adetlik Actros Teslimatı ... 15.01.2019
Allison şanzıman donanımlı Iveco Stralis CNG kamyonları ile Transgourmet'in gıda taşıma operasyonları, daha çevreci... 15.01.2019
Her 5 kişiden biri ucuz akaryakıt tercih ediyor!... 15.01.2019

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.