Haber Ekonomi
06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44

Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Sinemanın Kral ve Kraliçe adayları Alpet istasyonunda görev aldı

Güncelleme :02.04.2018

Sinemaya yeni yüzler kazandırmayı hedefleyen ve bu yıl ikincisi düzenlenen Sinemanın Kral ve Kraliçesi Yarışması’nın finalistleri, 29 Mart Perşembe günü Alpet Gürpınar istasyonunda bir araya geldi. Finalistler, şehit aileleri yararına düzenlenen etkinliğe sponsor olan Alpet’in Gürpınar istasyonunda Akaryakıt Satış Görevlisi olarak hizmet verdi.
 

Bu yıl ikincisi düzenlenen ve Alpet’in destek sponsoru olarak yer aldığı Sinemanın Kral ve Kraliçesi Yarışması’nın finalistleri, gala gecesi öncesinde Alpet Gürpınar istasyonunda bir araya geldi. Akaryakıt Satış Görevlisi (ASG) olarak çalışan finalistler istasyona gelen müşterileri karşılayarak, araçlara akaryakıt dolumu gerçekleştirdi.

Gürpınar istasyonunda finalistlerle bir araya gelen Alpet CEO’su Ali Murat Yeşilyurt “Genç yeteneklere ve Türk sinemasına katkı sağlayan Sinemanın Kral ve Kraliçesi Yarışması’nı desteklemekten mutluluk duyuyoruz. Şehit aileleri yararına düzenlenen bu önemli yarışmanın bir parçası olmak bizi gururlandırıyor” şeklinde konuştu.

Uzun bir aradan sonra 2017 yılında tekrar düzenlenmeye başlayan 2018’in Kral ve Kraliçe’sinin belli olacağı yarışma, 4 Nisan Çarşamba günü Gala Gecesi ile gerçekleşecek. Yarışmanın jüri koltuğunda Şükrü Avşar, Mehmet Yiğit Alp, Engin Çağlar, Aydan Şener, Coşkun Sabah, Salih Güney, Tamer Karadağlı ve Wilma Elles gibi önemli isimler yer alıyor. Yarışmanın sunuculuğunu ise Volkan Severcan ve Ayça Kuru üstleniyor. Yarışmanın finalistleri arasında Zeynep Hande Koçyiğit, Melis Sarı, Aslı Şişman, Yağmur Koca, Pervin Hasanzade, Gülnur Zeren, Selin Aksu, Rengin Kurt, Gizem Edis, Aslı Can, Ece Demiralp, Berfin Anastasia Doğu, Cansu İmer Üstel, Fatma Bayındır, Yaren Akçam, Emre Durmuş, Sacit Süer, Savaşhan Tekbaş, Selman Fındıkoğlu, Bural Safa Bıyık, Çağatay Güleray, Ali Yağız Durmuş, Yavuzhan Buğra, Atahan Gül, Batuhan Yıldız, Perviz Musayev, İsmail Ozon, Gökhan Karakurt, Can Altıntaş bulunuyor.

Yeni isimleri beyaz perdeye tanıtmanın yanında Müjdat Gezen, Bahar Öztan ve Hababam Sınıfı oyuncularının da Yaşayan Değerlere Saygı Ödülü’nü alacağı etkinlikte Alpet’e de katkısından dolayı plaket verilecek.

 

 

Bu haber 1559 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
OPEC ve Müttefikler Üretim Kısıntısını Mart'ta Gözde Geçirecek... 16.01.2019
Her 5 kişiden biri ucuz akaryakıt tercih ediyor!... 15.01.2019
Blokzincir enerjiyi şeffaflaştırıyor... 15.01.2019
Elektrik tüketiminde zirve 1 Mart’ta, dip nokta Ramazan Bayramı’nda görüldü ... 15.01.2019
4. LOJİ&TED Konferansı Yoğun Katılımla Gerçekleşti... 15.01.2019
Mercedes-Benz Türk’ten 25 Adetlik Actros Teslimatı ... 15.01.2019
Allison şanzıman donanımlı Iveco Stralis CNG kamyonları ile Transgourmet'in gıda taşıma operasyonları, daha çevreci... 15.01.2019

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.