Haber Ekonomi
06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44

Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Sinemanın Kral ve Kraliçe adayları Alpet istasyonunda görev aldı

Güncelleme :02.04.2018

Sinemaya yeni yüzler kazandırmayı hedefleyen ve bu yıl ikincisi düzenlenen Sinemanın Kral ve Kraliçesi Yarışması’nın finalistleri, 29 Mart Perşembe günü Alpet Gürpınar istasyonunda bir araya geldi. Finalistler, şehit aileleri yararına düzenlenen etkinliğe sponsor olan Alpet’in Gürpınar istasyonunda Akaryakıt Satış Görevlisi olarak hizmet verdi.
 

Bu yıl ikincisi düzenlenen ve Alpet’in destek sponsoru olarak yer aldığı Sinemanın Kral ve Kraliçesi Yarışması’nın finalistleri, gala gecesi öncesinde Alpet Gürpınar istasyonunda bir araya geldi. Akaryakıt Satış Görevlisi (ASG) olarak çalışan finalistler istasyona gelen müşterileri karşılayarak, araçlara akaryakıt dolumu gerçekleştirdi.

Gürpınar istasyonunda finalistlerle bir araya gelen Alpet CEO’su Ali Murat Yeşilyurt “Genç yeteneklere ve Türk sinemasına katkı sağlayan Sinemanın Kral ve Kraliçesi Yarışması’nı desteklemekten mutluluk duyuyoruz. Şehit aileleri yararına düzenlenen bu önemli yarışmanın bir parçası olmak bizi gururlandırıyor” şeklinde konuştu.

Uzun bir aradan sonra 2017 yılında tekrar düzenlenmeye başlayan 2018’in Kral ve Kraliçe’sinin belli olacağı yarışma, 4 Nisan Çarşamba günü Gala Gecesi ile gerçekleşecek. Yarışmanın jüri koltuğunda Şükrü Avşar, Mehmet Yiğit Alp, Engin Çağlar, Aydan Şener, Coşkun Sabah, Salih Güney, Tamer Karadağlı ve Wilma Elles gibi önemli isimler yer alıyor. Yarışmanın sunuculuğunu ise Volkan Severcan ve Ayça Kuru üstleniyor. Yarışmanın finalistleri arasında Zeynep Hande Koçyiğit, Melis Sarı, Aslı Şişman, Yağmur Koca, Pervin Hasanzade, Gülnur Zeren, Selin Aksu, Rengin Kurt, Gizem Edis, Aslı Can, Ece Demiralp, Berfin Anastasia Doğu, Cansu İmer Üstel, Fatma Bayındır, Yaren Akçam, Emre Durmuş, Sacit Süer, Savaşhan Tekbaş, Selman Fındıkoğlu, Bural Safa Bıyık, Çağatay Güleray, Ali Yağız Durmuş, Yavuzhan Buğra, Atahan Gül, Batuhan Yıldız, Perviz Musayev, İsmail Ozon, Gökhan Karakurt, Can Altıntaş bulunuyor.

Yeni isimleri beyaz perdeye tanıtmanın yanında Müjdat Gezen, Bahar Öztan ve Hababam Sınıfı oyuncularının da Yaşayan Değerlere Saygı Ödülü’nü alacağı etkinlikte Alpet’e de katkısından dolayı plaket verilecek.

 

 

Bu haber 1426 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Kronos Energy, üretim ve AR – GE yatırımlarına devam ediyor... 20.10.2018
Krone’nin de Katılımcı Olduğu Alman Milli Birlik Günü Ankara’da Kutlandı... 19.10.2018
Tırsan, Ankara Lojistik Zirvesi’nde Sektörle Buluştu ... 19.10.2018
Scania, Lojistik Zirvesinde CNG’li Modelini tanıttı ... 19.10.2018
Opet AdBlue’ya Ambalajda ‘Altın Ödül’... 19.10.2018
Kadoil’de Çalışan Sadakati ve Şirket Kültürü Etkinlikleri Beğeni Topluyor... 19.10.2018
Alpet’e sosyal sorumluluk ödülü... 19.10.2018
Mercedes-Benz Türk’te Hackathon Heyecanı HACK.ISTANBUL ile Başlıyor!... 19.10.2018
Michelin, Omsan Lojistik ve BP Türkiye çalışanlarına lastik eğitimi verdi ... 19.10.2018
SOCAR’ın dev yatırımı STAR Rafineri açıldı... 19.10.2018

 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.