Haber Ekonomi
06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44

Haberler > Ekipman Başlıkları

ASİS “EMEK” Fotoğraf Sergisi Akaryakıt Sektörden Yoğun İlgi Gördü..

Güncelleme :07.05.2018

Asis Otomasyonun kurumsal sosyal sorumluluk projesi Monticola kapsamında düzenlediği çalışanlarından Otomasyon ve Ar-GE Müdürü Tuğkent Akkurum’un “Emek” konulu fotoğraf sergisi akaryakıt sektöründen yoğun ilgi ile karşılandı.
 

3-4 Mayıs 2018 tarihlerinde Asis Ar-GE merkezinde düzenlenen sergiye sektörün ünlü simaları da katıldı.3 Mayıs’da açılış kokteyli olan sergiye İpragaz A.Ş. CEO’su Eyüp Aratay ve eşi Nazan Aratay, İnterpet’in kurucu ortağı Yasemin Aluç ve Ceylan Tiryakioğlu, Enerji Petrol Gaz Grubu Başkanı Sertaç Komsuoğlu ve eşi Duygu Komsuoğlu, Aytemiz Akaryakıt Yönetici kadrosundan Mete Demirci, Tibet Yorulmaz ve Emre Kocabaş da katıldı.


Monticola Kurumsal Sosyal sorumluluk projesine akaryakıt sektörü başta olmak üzere farklı sektörlerden de destek geldi. Gerek İstanbul gerek se Türkiye’nin çeşitli yerlerinden ziyaretçilerini ağırlayan sergi, iş yoğunluğundan dolayı katılamayanların tebrik mesajları ile de destek almaya devam etti.


Hem Asis Ar-Ge Müdürü pozisyonunda görev alan ve fotoğrafçı Tuğkent Akkurum, yaptığı açıklamada çalıştığı firmanın kurumsal sosyal sorumluluk projesi Monticola hareketinin bir parçası olduğu için duyduğu mutluluğu dile getirdi. Akkurum, “Bu benim ilk kişisel sergim ve ilk kişisel sergimde de böyle bir projeye destek vermek benim için çok anlamlı” dedi.
Monticola Projesinin Lideri ve aynı zamanda Asis Otomasyon A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Üyesi Safiye Kaya ise Tuğkent Akkurum’a projeye verdiği destek için teşekkür etti. Hem firma olarak hem de kişisel olarak böyle bir sosyal sorumluluk projesinin altına imza atmak gurur vericidir dedi. Kurumsal sosyal Sorumluluk projelerinin en önemli ayağının sürdürülebilirlik olduğunu belirten Kaya, projelerine önümüzdeki yıllarda da geliştirerek devam edeceklerinin altını çizdi.


Asis Otomasyon A.Ş. Genel Müdürü Yusuf Kaya
ise, kurumsal sosyal sorumluluk, teknoloji ve sanatı bir araya getiren bu projeye destek vermekten dolayı duyduğu gururu ve mutluluğu dile getirirken Asis Otomasyon olarak sektörde her alanda yarattıkları farklılaşmayı Kurumsal Sosyal sorumlulukta da yarattıklarını belirtti. Sektörde ilklere imza atmayı alışkanlık haline getirdiklerini söyleyen Kaya, bu alışkanlığımızı sürdürmeye devam edeceğiz dedi.


Tüm yönetim ve idari kadrosu ile açılışta hazır bulunan Asis Otomasyon, misafirlerle tek tek ilgilenerek onlarla sosyal sorumluluk projeleri Monticola hakkında bilgi verdiler. Renkli anlara sahne olan sergi 2 gün sürecek.
 

MONTICOLA KURUMSAL SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ


Asis Şirketler grubunun 2017 yılı Ekim ayından beri sürdürdüğü, “Monticola” kurumsal sosyal sorumluluk projesi ile, dağ köylerinde yaşayan ve eğitim zorluğu çeken çocuklarımıza destek olmayı amaçlamaktadır. Geleceğin, çocukların hayallerinde yaşadığına inanan proje yönetici ve gönüllüleri, Monticola KSS projesinin ana hedefini çocukların geleceğine pozitif katkı sağlamak olarak belirlemişlerdir. Bu inançla yola çıkan proje çalışan ve gönüllüleri çocuklara sahip çıkmanın ve onlara pozitif katkılar sağlamanın geleceğe yatırım yapmak ile eş anlamlı olduğuna inanmaktadırlar. Bu kapsamda 5 ilde, 9 okul ziyaret eden ve yüzlerce öğrencinin temel kırtasiye ihtiyaçlarını karşılayan proje,  çocukların iyi yetiştirilmesi ve değişen yaşam koşullarına uyum sağlamaları için gerekli ortamların hazırlanmasının herkesin ortak çabası ve sorumluluğu olduğuna inanmasından dolayı, Urfa’da da engelli çocuklara tekerlekli sandalye konusunda destek olmuştur.
 

 

Bu haber 1918 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
TANAP Tarafından Finanse Edilen “Eğitime Uzanan Yol” Projesi ile Erzurum’da Otizm Atölyeleri!... 21.05.2019
Enerjisa Üretim 19 Mayıs'ın 100. Yılında 1919 Ağaçlı Hatıra Ormanı Oluşturdu... 21.05.2019
Karmak İnşaat, araç filosunu 20 adet Volvo Trucks kamyon ile genişletti ... 21.05.2019
Krone Kullanıcıları Almanya’daki Frigo Fabrikasını Ziyaret Etti... 21.05.2019
Dünya Devi MAN TÜRKKEP’i seçti ... 21.05.2019
İnci Holding 23 yılda 90 bin fidana can verdi... 21.05.2019
Shell & Turcas, enerjisini güneşten alan ilk istasyon yatırımını Ankara’da gerçekleştirdi ... 21.05.2019

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.