Haber Ekonomi
06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44

Haberler > Ekipman Başlıkları

ASİS “EMEK” Fotoğraf Sergisi Akaryakıt Sektörden Yoğun İlgi Gördü..

Güncelleme :07.05.2018

Asis Otomasyonun kurumsal sosyal sorumluluk projesi Monticola kapsamında düzenlediği çalışanlarından Otomasyon ve Ar-GE Müdürü Tuğkent Akkurum’un “Emek” konulu fotoğraf sergisi akaryakıt sektöründen yoğun ilgi ile karşılandı.
 

3-4 Mayıs 2018 tarihlerinde Asis Ar-GE merkezinde düzenlenen sergiye sektörün ünlü simaları da katıldı.3 Mayıs’da açılış kokteyli olan sergiye İpragaz A.Ş. CEO’su Eyüp Aratay ve eşi Nazan Aratay, İnterpet’in kurucu ortağı Yasemin Aluç ve Ceylan Tiryakioğlu, Enerji Petrol Gaz Grubu Başkanı Sertaç Komsuoğlu ve eşi Duygu Komsuoğlu, Aytemiz Akaryakıt Yönetici kadrosundan Mete Demirci, Tibet Yorulmaz ve Emre Kocabaş da katıldı.


Monticola Kurumsal Sosyal sorumluluk projesine akaryakıt sektörü başta olmak üzere farklı sektörlerden de destek geldi. Gerek İstanbul gerek se Türkiye’nin çeşitli yerlerinden ziyaretçilerini ağırlayan sergi, iş yoğunluğundan dolayı katılamayanların tebrik mesajları ile de destek almaya devam etti.


Hem Asis Ar-Ge Müdürü pozisyonunda görev alan ve fotoğrafçı Tuğkent Akkurum, yaptığı açıklamada çalıştığı firmanın kurumsal sosyal sorumluluk projesi Monticola hareketinin bir parçası olduğu için duyduğu mutluluğu dile getirdi. Akkurum, “Bu benim ilk kişisel sergim ve ilk kişisel sergimde de böyle bir projeye destek vermek benim için çok anlamlı” dedi.
Monticola Projesinin Lideri ve aynı zamanda Asis Otomasyon A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Üyesi Safiye Kaya ise Tuğkent Akkurum’a projeye verdiği destek için teşekkür etti. Hem firma olarak hem de kişisel olarak böyle bir sosyal sorumluluk projesinin altına imza atmak gurur vericidir dedi. Kurumsal sosyal Sorumluluk projelerinin en önemli ayağının sürdürülebilirlik olduğunu belirten Kaya, projelerine önümüzdeki yıllarda da geliştirerek devam edeceklerinin altını çizdi.


Asis Otomasyon A.Ş. Genel Müdürü Yusuf Kaya
ise, kurumsal sosyal sorumluluk, teknoloji ve sanatı bir araya getiren bu projeye destek vermekten dolayı duyduğu gururu ve mutluluğu dile getirirken Asis Otomasyon olarak sektörde her alanda yarattıkları farklılaşmayı Kurumsal Sosyal sorumlulukta da yarattıklarını belirtti. Sektörde ilklere imza atmayı alışkanlık haline getirdiklerini söyleyen Kaya, bu alışkanlığımızı sürdürmeye devam edeceğiz dedi.


Tüm yönetim ve idari kadrosu ile açılışta hazır bulunan Asis Otomasyon, misafirlerle tek tek ilgilenerek onlarla sosyal sorumluluk projeleri Monticola hakkında bilgi verdiler. Renkli anlara sahne olan sergi 2 gün sürecek.
 

MONTICOLA KURUMSAL SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ


Asis Şirketler grubunun 2017 yılı Ekim ayından beri sürdürdüğü, “Monticola” kurumsal sosyal sorumluluk projesi ile, dağ köylerinde yaşayan ve eğitim zorluğu çeken çocuklarımıza destek olmayı amaçlamaktadır. Geleceğin, çocukların hayallerinde yaşadığına inanan proje yönetici ve gönüllüleri, Monticola KSS projesinin ana hedefini çocukların geleceğine pozitif katkı sağlamak olarak belirlemişlerdir. Bu inançla yola çıkan proje çalışan ve gönüllüleri çocuklara sahip çıkmanın ve onlara pozitif katkılar sağlamanın geleceğe yatırım yapmak ile eş anlamlı olduğuna inanmaktadırlar. Bu kapsamda 5 ilde, 9 okul ziyaret eden ve yüzlerce öğrencinin temel kırtasiye ihtiyaçlarını karşılayan proje,  çocukların iyi yetiştirilmesi ve değişen yaşam koşullarına uyum sağlamaları için gerekli ortamların hazırlanmasının herkesin ortak çabası ve sorumluluğu olduğuna inanmasından dolayı, Urfa’da da engelli çocuklara tekerlekli sandalye konusunda destek olmuştur.
 

 

Bu haber 1587 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Kronos Energy, üretim ve AR – GE yatırımlarına devam ediyor... 20.10.2018
Krone’nin de Katılımcı Olduğu Alman Milli Birlik Günü Ankara’da Kutlandı... 19.10.2018
Tırsan, Ankara Lojistik Zirvesi’nde Sektörle Buluştu ... 19.10.2018
Scania, Lojistik Zirvesinde CNG’li Modelini tanıttı ... 19.10.2018
Opet AdBlue’ya Ambalajda ‘Altın Ödül’... 19.10.2018
Kadoil’de Çalışan Sadakati ve Şirket Kültürü Etkinlikleri Beğeni Topluyor... 19.10.2018
Alpet’e sosyal sorumluluk ödülü... 19.10.2018
Mercedes-Benz Türk’te Hackathon Heyecanı HACK.ISTANBUL ile Başlıyor!... 19.10.2018
Michelin, Omsan Lojistik ve BP Türkiye çalışanlarına lastik eğitimi verdi ... 19.10.2018
SOCAR’ın dev yatırımı STAR Rafineri açıldı... 19.10.2018

 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.