Haber Ekonomi
06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44

Haberler > Ekipman Başlıkları

Mekser A.Ş.’den İzmir Yaşar Üniversitesi Öğrencilerine Eğitim…

Güncelleme :08.05.2018

Mekser Petrol Ekipmanları A.Ş. Pazarlama Müdürü Serdar Ertem, İzmir Yaşar Üniversitesi’nde öğrencilerle bir araya gelerek “Satış İletişimi” konulu bir sunun gerçekleştirdi.
 

27 Nisan 2018 tarihinde İzmir Yaşar Üniversitesinde düzenlenen etkinlikler kapsamında Mekser Petrol Ekipmanları A.Ş. Pazarlama Müdürü Serdar Ertem “Satış İletişimi” konulu sunumu ile öğrencilerle bir araya geldi.

Yaklaşık 1,5 saat süren ve öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği sunumda satış ve pazarlama kavramları, pazarlama/reklam tarihçesi, satışın kapsamları, avantaj ve dezavantajları,  satış ve sunum teknikleri ele alındı. Ayrıca akaryakıt sektörü ile ilgili de bilgiler verildi. Gelecekte iş hayatına atılacak olan gençlere sektörün avantajları, dezavantajları ve özellikleri anlatılarak ileride gerekebilecek ipuçları paylaşıldı. Sunum sonunda öğrencilerin soru ve cevap bölümüne de oldukça yoğun ilgi gösterdiği görüldü.

MEKSER A.Ş 1961 yılından bu yana sektöründe imalat yapan ilk yerli firma olmanın gururunu yaşamaktadır.1976 yılında Türkiye’nin ilk yerli pompasını üreterek sektöre öncü olmuştur. Ürünleri Avrupa Birliği(AB)kalite ve standartlarında imal edilmekte olup ilgili sertifikalara sahiptir. Mekser, otomasyon sistemleri imalatını gerçekleştiren ve sektörün öncüsü olan ASİS Otomasyon grubuna dahildir. Elektronik Akaryakıt pompa/dispenserler imalatı, LPG Dispenser imalatı, Marina, maden ocakları, kamyon garajları, fabrikalar ve şantiyeler için özel Akaryakıt ikmal Pompaları, PetBlue pompa imalatı, elektronik hava-su saati üretimleri yapmakta ve İstasyon mühendislik hizmetleri, UPP Altyapı boru ithalatı ve saha uygulamaları, Fe Petro Dalgıç pompa ithalatı ve montaj hizmetleri vermektedir.
 

 

Bu haber 379 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Hopililere BP’de toplam 25 Paracık ... 19.05.2018
EPDK Başkanı Yılmaz, Yeniden ERRA Yönetim Kurulu Üyeliğine Seçildi... 19.05.2018
Petronas’ın Yeni Ar-Ge Merkezi Madeni Yağ Sektörüne Yön Verecek! ... 18.05.2018
Fleetcorp Türkiye’de, Bilgi Teknolojilerinden Sorumlu Yeni CTO Tolga Bayazıtoğlu Oldu… ... 18.05.2018
DAF tamamen elektrikli CF kamyon için VDL Groep ile ortak oluyor ... 18.05.2018

 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.