Haber Ekonomi
06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44

Haberler > Ekipman Başlıkları

Tekser Servisteki Başarısını Bir Kez Daha Kanıtladı

Güncelleme :20.06.2018

Alkollü bir sürücünün bir dağıtım firmasının işlettiği akaryakıt istasyonundaki pompalara çarpması sonucu oluşan maddi hasardan dolayı sabaha karşı Tekser Çağrı Merkezine gelen  haber üzerine teknik servis ekibi çok kısa sürede olay yerine intikal ederek soruna müdahale etmiştir
 

07 Nisan Pazar günü alkollü bir sürücünün  bir dağıtım firmasının işlettiği akaryakıt istasyonundaki pompalara çarpması üzerine,  maddi hasarlı bir kaza meydana geldi. Sabaha karşı Çağrı Merkezimize gelen haber üzerine teknik servis ekibimiz kısa bir süre içerisinde istasyona intikal etti.


Tekser Servis Müdürü Taner Akbaş
yaptığı açıklamada ‘’Olay yerine çok kısa sürede ulaşan ekibimiz öncelikle istasyonun çevresine bariyerleme yaparak çevre güvenliğini sağladı.  Ardından yere dökülen yakıtın temizlenmesi için Oilex kullanılarak tüm yakıt döküntüsü kaldırıldı. Böylelikle yangın, patlama, alevlenme tehlikesi gibi yeni kazaların önüne geçilmiş olunarak, pompa çevresine güvenlik ekipmanları ile uygulama yapıldı. Kısa bir süre sonra istasyonun hasarsız pompa alanları kullanılmaya başlandı. Devrilen hasarlı pompa için; demontaj işlemi yapıldı ve bu işlem sırasında yakıt döküntüsü olmaması için; alınan önlemin ardından istasyondaki hasar gören pompa adasında kırılan Shut-off Valve değişimi ve ada altı tadilatı yapılıp, pompa değişimine uygun şartlar sağlandı. 2 adet Wayne Global Vista pompalarımızın montajının yapılmasının ardından bu bölüm de faaliyete alınmış oldu. Bütün bu çalışmalar kazasız ve hatasız tamamlanarak, aynı gün içerisinde istasyonun tamamen  faaliyete geçmesi sağlanmış oldu.’’ dedi.

Bu haber 1448 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Kadoil bayileriniden geleneksel Odessa çıkartması... 21.09.2018
Çiftay İnşaat’a 150 Adet Yeni Mercedes-Benz Araç Teslim Edildi... 21.09.2018
OKT Trailer, Yeni Marka Konumlandırmasıyla IAA 2018’de!... 21.09.2018
TEMSA, Elektrikli Araç Ürün Gamını Genişletiyor ... 20.09.2018
Petech Anytime ….. Petech Anywhere….. ... 20.09.2018
OMV, Dow Jones Sürdürülebilirlik Endeksi'ne Dahil Oldu... 20.09.2018

 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.