Haber Ekonomi


Haberler > LPG Başlıkları

Vaillant Expo Marka Deneyimi Merkezi geçmiş ve geleceğe ışık tutuyor

Güncelleme :14.07.2015

Vaillant, Almanya’daki genel merkezinde açtığı marka deneyim merkezinde, 140 yılı aşkın yeşil marka geçmişini somut bir deneyime dönüştürüyor. Marka deneyimi merkezi; ziyaretçilerine markayı, ürünlerini ve yaratıcılarını tanıtırken, geçmiş ve geleceğe dair uygulamalı gözlemler de yaptırıyor.  
 

Isıtma soğutma sektörünün köklü markası Vaillant, Almanya Remscheid’de bulunan genel merkezinde kurduğu, “Vaillant Expo Marka Deneyimi Merkezi”ni ziyarete açtı. Şirketin kurucusu Johann Vaillant’ın 19. yüzyıl sonlarında gazla çalışan ilk kombi üretimini gerçekleştirdiği yerde, 1300 metrekarelik bir alana kurulan merkezde, tüketiciler Avrupa’nın en bilinen markaları arasında yer alan Valliant hakkında geçmiş ve geleceği dair her şeyi öğrenebiliyor.
140 yılı aşkın süredir; teknolojik gelişmeleri, yeşil ürünleri, müşteri odaklı politikaları ve üstün kalitesi ile anılan Vaillant, yeni merkeziyle ziyaretçileri yeşil ısıtma teknolojisinin geleceğine göz atmaya ve yarının dünyası için tasarlanan yeni, sürdürülebilir teknolojileri keşfetmeye davet ediyor. Ziyaretçiler merkezi gezerken, sadece seyirci olarak kalmayıp, uygulamalara katılma fırsatı da buluyor.
 

140 yıllık geçmiş…


Şirketin geçmişi, bugünü ve geleceğini kapsayan bu yolculuk sayesinde ziyaretçiler gazla çalışan kombi ve 1960’ların en çok satan şofbeni Circo-Geyser gibi orijinal parçalar hakkında bilgiler alabiliyor. Paylaşılan anekdotlar ve saklı kalmış hikâyeler, logosunda bir tavşan olan bu 140 yıllık markanın perde arkasında neler yaşadığına da ışık tutuyor.
 

Ve gelecek…


Markanın bugününe ayrılan bölümde ise mevcut gelişmelere yer veriliyor. Ziyaretçiler  Vaillant inovasyonlarının işlevlerini ve tasarımını daha yakından tanırken, Almanya’nın gelecek açısından sürdürülebilir ve ağ bağlantılı olan yüksek mühendislik ürünlerini belirleyen ilk etiketi olan Green iQ ürün yelpazesini de inceleyebiliyor. Yarının evlerinin yaşama nasıl adapte olacağı, enerjinin uzun süre nasıl saklanacağı, hangi teknolojilerin emisyon miktarını azaltarak iklim hedeflerine ulaşılmasına yardımcı olacağı konusundaki sorular, ziyaretçilerle birlikte cevaplanıyor.
Vaillant Expo, Vaillant’ın uzman ortaklarının son teknolojiler konusunda güncel bilgilere sahip olmasını sağlayacak bir uluslararası sistem eğitim merkezi ile tamamlanıyor.

Bu haber 2748 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Aras Kargo’dan huzurevi sakinlerine bayram sürprizi... 15.05.2021
Karsan’dan Mersin’e 30 Adetlik CNG’li Menarinibus Citymood Teslimatı!... 15.05.2021
Tüpraş, Sokak Hayvanlarının Yiyecek İhtiyacı için Desteğini Sürdürüyor... 15.05.2021
İklim değişikliği ile mücadelede her yıl 4,4 trilyon dolar temiz enerji yatırımı gerekiyor... 15.05.2021
Karadeniz Holding Lübnan’da elektrik üretimini durdurdu... 14.05.2021
Dönmez: "Türkiye'nin kurulu gücünün % 50'den fazlası yenilenebilir kaynaklardan"... 14.05.2021
IEA Başkanı Fatih Birol: “Jeotermal ve hidroelektrik daha fazla dikkat gerektiriyor”... 14.05.2021
İsrail, olası roket saldırılarını bekleyerek Tamar gaz sahasını kapattı... 14.05.2021
Siemens Energy Türkiye Üst Yöneticisi Dinçer: Gelecekte hidrojen ihraç eden bir ülke olabiliriz... 14.05.2021
ABD'de saldırıya uğrayan petrol hattının yeniden açılması için korsanlara 5 milyon dolar ödendiği iddiası... 14.05.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.