Haber Ekonomi


Haberler > Madeni Yağ Başlıkları

40’ı aşkın ülkeye hizmet veren Atak Madeni Yağ 2021 satış toplantısını gerçekleştirdi

Güncelleme :02.02.2021

Madeni Yağ sektörünün öncü kuruluşlarından ATAK MADENİ YAĞ, 30 Ocak tarihinde İstanbul’da gerçekleştirdiği satış toplantısıyla, 2021 yılı ve sonrasındaki 5 yıla yönelik uzun vadeli hedef ve stratejilerini açıkladı. 

Atak ve Alpet Üst Yönetim Kadrosu, Atak fabrika ve satış ekibinin bir araya geldiği yılın ilk satış toplantısı 30 Ocak tarihinde İstanbul’da gerçekleştirildi. 

 Altınbaş Üniversitesi’nde düzenlenen toplantıya, Altınbaş Yönetim Kurulu Başkanı İmam Altınbaş, Alpet Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ergi, Alpet ve Atak Madeni Yağ CEO’su Halil Doğan,  Atak Madeni Yağ Mali İşler Direktörü Sevil Pirmit, Atak Madeni Yağ Satış Direktörü Dinçer Ateş, Alpet Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Murat Batmaz, İç Kontrol ve Denetim Müdürü Fatih Ulusoy da katıldı. 

2020 yılıyla ilgili değerlendirmelerini paylaşan Altınbaş Yönetim Kurulu Başkanı İmam Altınbaş, geçtiğimiz yıl tüm dünya genelinde ve sektörlerde yaşanan küresel krizi akıllı bir politika ile doğru yönettiklerinin önemini vurgulayarak, “Yeni hizmet standartlarımız ile hedefimiz, saha ekiplerinin müşterilerle daha etkin iletişim kurması ve teknik ekibin sahaya yakın destek sağlamasıdır. Bu süreçte Altınbaş grup şirketleri ile iş birliği ve sinerji içerisinde en kaliteli hizmeti sunarak markamızı, daha güçlü bir noktaya taşımaktır. ‘’dedi. Altınbaş,  konuşmasında sürdürülebilir bir başarıya ulaşılmasının temel anahtarının tüm ekibinin aynı vizyona sahip olmasına değinerek, Atak Madeni Yağ ekibi için yeni bir dönemin başladığı mesajını verdi.  

Alpet ve Atak CEO’su Halil Doğan ise konuşmasında, 2021 yılına yönelik hayata geçirilmesi planlanan yenilikçi hizmetler ve satış stratejileri hakkında bilgi vererek “2020 yılı içerisinde Atak Madeni Yağ bünyesindeki yeniden yapılanma süreci ile sektörün ve tüm dünyanın etkilendiği zorlu bir süreci doğru yöneterek, değişim, gelişim, verim ve yüksek performans odaklı,  yeni bir stratejik planlama ile 2021 yılına başlangıç yapıyoruz. Sektörümüzün zorlayıcı yönleri olmasına rağmen genç, dinamik, enerjik kadrosu ile Atak Madeni Yağ’larının tüm zorlukları yenebilecek bir güce sahiptir.  Alpet markası akaryakıt, madeni yağ ve LPG çeşitliliği ile bir bütünü temsil etmektedir. Endüstriyel, ihracat, deniz satışları  alanlarında da markamız bir bütün içerisinde temsil edilmektedir. Alpet markalı madeni yağ ürünleri, buğday tarlasındaki traktörde; demir çelik tesislerinin su içinde çalışan rulmanlarında, yüksek sıcaklıklardaki hidrolik sistemlerinde;  okyanusları geçen gemilerin motorlarında ve her türlü otomotivde güvenle kullanılmaktadır. Atak Madeni Yağ,  40’ı aşkın ülkede kendisine güvenen bayileri ile global bir markadır. Teknoloji ülkesi Japonya’ya kadar gres ve madeni yağ ihracatı yaparak, ülkemize ve sektörümüze katma değer yaratan ürün ve hizmetler sunmaktan mutluluk duyuyoruz. ‘’ dedi.  

 Yönetim kadrosu ile satış ekibinin 2020 performansı ve 2021 hedefleri, yeni pazarlar, yeni stratejiler ve projelerin ele alındığı tüm gün süren toplantıda, madeni yağ üretim tesisi, laboratuvar, teknik departman, insan kaynakları, pazarlama ve kurumsal iletişim, satış ekiplerinin sunumları gerçekleştirildi.

Bu haber 7183 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Aras Kargo’dan huzurevi sakinlerine bayram sürprizi... 15.05.2021
Karsan’dan Mersin’e 30 Adetlik CNG’li Menarinibus Citymood Teslimatı!... 15.05.2021
Tüpraş, Sokak Hayvanlarının Yiyecek İhtiyacı için Desteğini Sürdürüyor... 15.05.2021
İklim değişikliği ile mücadelede her yıl 4,4 trilyon dolar temiz enerji yatırımı gerekiyor... 15.05.2021
Karadeniz Holding Lübnan’da elektrik üretimini durdurdu... 14.05.2021
Dönmez: "Türkiye'nin kurulu gücünün % 50'den fazlası yenilenebilir kaynaklardan"... 14.05.2021
IEA Başkanı Fatih Birol: “Jeotermal ve hidroelektrik daha fazla dikkat gerektiriyor”... 14.05.2021
İsrail, olası roket saldırılarını bekleyerek Tamar gaz sahasını kapattı... 14.05.2021
Siemens Energy Türkiye Üst Yöneticisi Dinçer: Gelecekte hidrojen ihraç eden bir ülke olabiliriz... 14.05.2021
ABD'de saldırıya uğrayan petrol hattının yeniden açılması için korsanlara 5 milyon dolar ödendiği iddiası... 14.05.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.