Haber Ekonomi


Haberler > Elektrik Başlıkları

Elektrik enerjisi teknoloji ile buluştu

Güncelleme :14.04.2021

 Ar-Ge çalışmaları ile enerji dağıtım sektörüne yön veren Hager Group, inovasyon ile son kullanıcıların gözüne hitap eden mimari tasarımlarını entegre ederek yarattığı yenilikçi çözümleri ile 2021 yılının dizayn trendini belirledi. Hager Group tarafından tasarlanan ve En İyi Kompakt Tasarım Ödülü’nün sahibi olan “h3+ kompakt şalterler”, bütün veriye ulaşma gücü, ölçüm hassasiyeti ve kompakt dizaynı ile dikkat çekiyor. 

Dünya genelindeki 24 fabrikası ile 136 ülkede faaliyet gösteren Hager Group, Akıllı Bina Otomasyonu, Güvenlik Sistemleri ve Bina Kablo Aksesuarları ile enerji yönetim ve dağıtım sistemlerine öncülük eden Hager Group, tasarladığı “h3+ kompakt şalterler” çözümleri ile En İyi Kompakt Tasarım Ödülü’ne layık görüldü. 

“Sektöre yön veriyoruz”

Hager’in tüm ürünlerini kendi bünyesinde bulunan tasarım ofisinde bütün ürünlerini mimari ve son kullanıcıların gözüne hitap edecek şekilde tasarlayarak her yıl tasarım ödülünün sahibi olduğunu ifade eden Hager Group Türkiye Genel Müdürü İlker İşgör, “Ar-Ge ve inovasyon alanlarında sektöre yön veren şirketlerden biriyiz. Kurulduğumuz günden bu yana inovasyon çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyor ve bu alana yatırım yapmaya devam ediyoruz. Bünyemizde 760’ın üzerinde Ar-Ge çalışanımız bulunuyor. Sektöre rehberlik eden yenilikçi çözümlerimizi hayata geçirirken, her yıl ciromuzun yüzde 7’sini Ar-Ge çalışmalarımıza ayırıyoruz” dedi. 

“h3+ kompakt şalterler” ile En İyi Kompakt Tasarım Ödülü’nün sahibi oldu

İnovasyon öncülüğü dolayısı ile Hager Group’un kendine ait 1700 adet patente sahip olduğunu kaydeden İlker İşgör, h3+ kompakt şalterler hakkında şu bilgileri verdi: “Hager Group olarak 2021 yılında da en iyi tasarımlara imza atmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Elektrik Gücünün akıl ile birleşmesiyle Hager Group tarafından yaratılan yenilikçi ‘h3+ kompakt şalterler’, En İyi Kompakt Tasarım Ödülü’ne layık görüldü. ‘h3+ kompakt şalterler’ grinin ön planda tutulması, kompakt dizaynı, önden verilen eğimin bütünlüğünün yanı sıra, bütün veriye ulaşma gücü, dahili kilit, ön aksesuar kapağı ile kolay aksesuar montajı, görülebilir aksesuar pencereleri, 90 derece dönebilen ön kapak vidası ve ölçüm hassasiyeti ile 2021’in trendini belirlerken, geleceğin trendilerine de yön verecek.”

Bu haber 1050 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Aras Kargo’dan huzurevi sakinlerine bayram sürprizi... 15.05.2021
Karsan’dan Mersin’e 30 Adetlik CNG’li Menarinibus Citymood Teslimatı!... 15.05.2021
Tüpraş, Sokak Hayvanlarının Yiyecek İhtiyacı için Desteğini Sürdürüyor... 15.05.2021
İklim değişikliği ile mücadelede her yıl 4,4 trilyon dolar temiz enerji yatırımı gerekiyor... 15.05.2021
Karadeniz Holding Lübnan’da elektrik üretimini durdurdu... 14.05.2021
Dönmez: "Türkiye'nin kurulu gücünün % 50'den fazlası yenilenebilir kaynaklardan"... 14.05.2021
IEA Başkanı Fatih Birol: “Jeotermal ve hidroelektrik daha fazla dikkat gerektiriyor”... 14.05.2021
İsrail, olası roket saldırılarını bekleyerek Tamar gaz sahasını kapattı... 14.05.2021
Siemens Energy Türkiye Üst Yöneticisi Dinçer: Gelecekte hidrojen ihraç eden bir ülke olabiliriz... 14.05.2021
ABD'de saldırıya uğrayan petrol hattının yeniden açılması için korsanlara 5 milyon dolar ödendiği iddiası... 14.05.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.